Дев’ятеро черкаських «азовців» поїхали в зону АТО (фото)

Учора всі бажаючі прийшли в центр міста на площу біля Будинку Торгівлі для того, щоб провести черкаських бійців полку “Азов” на Схід в зону АТО.

21-річний Петро, боєць батальйону, поділився своїми враженнями від перебування в зоні бойових дій.

 - Коли їхав на Схід, то було більше романтики,а тепер, після всього побаченого там, більше реалій. Зараз уже не страшно. Страх приходить лише перед боєм, але під час битви, він іде, поступаючись місцем шаленому адреналіну. Проблем з бойовим духом немає. Якщо вони і були раніше, то тільки через те, що всі втомились і хотіли додому. Зараз ми повертаємся, відпочивши, з новими силами. Я вірю, ми доведемо свою справу до кінця! — констатував юнак.

У підтримку бійців лунали пісні, патріотичні вірші, побажання від громадян та молитва, яка має захистити хлопців в зоні бойових дій, пише "Про Головне".

Дев’ятеро черкаських «азовців» поїхали в зону АТО (фото), фото-1
Дев’ятеро черкаських «азовців» поїхали в зону АТО (фото), фото-2 Дев’ятеро черкаських «азовців» поїхали в зону АТО (фото), фото-3 Дев’ятеро черкаських «азовців» поїхали в зону АТО (фото), фото-4 Дев’ятеро черкаських «азовців» поїхали в зону АТО (фото), фото-5 Дев’ятеро черкаських «азовців» поїхали в зону АТО (фото), фото-6 Дев’ятеро черкаських «азовців» поїхали в зону АТО (фото), фото-7 Дев’ятеро черкаських «азовців» поїхали в зону АТО (фото), фото-8
АТО бійці Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі