• Головна
  • У Черкасах збільшать фінансування проектів громадського бюджету
17:04, 11 вересня 2019 р.

У Черкасах збільшать фінансування проектів громадського бюджету

Фото: НБУ

Фото: НБУ

Програму «Громадський бюджет міста Черкаси на 2019-2022 роки» затвердив міськвиконком.

Це дасть змогу залучати жителів міста до процесу прийняття рішень щодо способу витрати частини місцевого бюджету, повідомили в мерії.

Пропонується збільшувати обсяг видатків на реалізацію проектів переможців. Так, у 2020 році планується виділити 20 млн. грн., у 2021 – 25 млн., у 2022 – 30 млн. грн.

"Суму було вирішено збільшити у зв’язку з тим, що активність наших громадян дуже велика, і вони пропонують дуже багато гарних проектів", – зазначив Анатолій Бондаренко.

Суттєво ця програма відрізнятиметься тим, що окремо змагатимуться бюджетні і громадські проекти. Програмою передбачається, що бюджетні проекти мають приналежність до установ, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету (школи, лікарні, бібліотеки, тощо). А громадські проекти – це ті, реалізація яких не має приналежності до установ, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету. Обсяг коштів у цих категоріях визначається в межах 50% від загальної суми, що виділено на реалізацію цієї програми.

В розрізі великих та малих проектів, пропонується змінити відсоток, передбачений на реалізацію проектів. Великі проекти визначаються серед проектів з обсягом коштів від 300,000 грн. до 2 000 000 грн. в межах 80 відсотків загальної суми, визначеної програмою на наступний рік;

Малі проекти визначаються серед проектів з обсягом коштів від 50 000 грн. до 299,999 грн., в межах 20 відсотків загальної суми, визначеної програмою на наступний рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проекти #громадський бюджет
Оголошення
live comments feed...