У Черкасах пройде «Тиждень футболу»

Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» визначений Федерацією футболу України як співорганізатор заходів «Тижня футболу» в Україні. Згідно рішення виконкому УЄФА «Тиждень футболу УЄФА» в Європі проходитиме з 1 по 10 жовтня. У Черкасах заходи в рамках цього спортивного свята відбуватимуться на Центральному стадіоні 7-10 жовтня.

8 жовтня о 19.00 – кваліфікаційний матч «УЄФА Євро 2017» між молодіжними збірними (U21) командами України та Ісландії.

7 жовтня – за окремим графіком передматчеве тренування обох команд

9 жовтня о 19.00 – спільний концерт майстрів мистецтв, колективів «БУМБОКС» та «РІАНОБОЙ» в підтримку національної збірної команди України з футболу та команди майстрів «Черкаський Дніпро».

У цей же день о 21.45 на екранах, що будуть встановлені на спеціальній сцені, пряма трансляція кваліфікаційного матчу «УЄФА Євро 2016» між національними збірними командами Македонії та України. Сцена і фан-зона будуть розташовані на футбольному полі. Прогнозована кількість глядачів – 15 тисяч осіб.

10 жовтня – в плані підготовки до кваліфікаційного матчу «УЄФА Євро 2017» між молодіжними збірними командами України та Франції, який відбудеться в Страсбурзі (Франція) 13 жовтня 2015 року, товариський матч між командою «Зоря – Черкаський Дніпро – 2» та молодіжною збірною командою України з футболу. Початок буде визначено додатково
.
rada.cherkassy.ua
футбол Дніпро дні футболу
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии