• Головна
  • Мер запевнив, що перейменування вулиць буде безкоштовним
16:11, 3 серпня 2015 р.

Мер запевнив, що перейменування вулиць буде безкоштовним

Міський голова Черкас Сергій Одарич вкотре наголосив, що фінансових видатків для мешканців міста перейменування вулиць за собою не потягне. Не потрібно змінювати місце реєстрації та вносити зміни в паспорт, також не потрібно змінювати реєстрацію і юридичним особам. Самому ж місту в основному доведеться витратися на виготовлення адресних табличок.

 — Моя позиція однозначна — перейменування вулиць потрібно проводити незалежно від того, є закон про декомуназцію чи немає цього закону. Все одно це необхідно робити. І при перейменуванні вулиць потрібно максимально повертатися до історичних назв і максимально використовувати унікальні для Черкас назви вулиць. Бо назви вулиць — це один із штрихів до обличчя міста. І доки ми будемо сірими і однаковими з усім Радянським Союзом в назвах вулиць, до того ми самі по собі будемо лишатися сірими й  радянськими, — сказав він.

Окрім того очільник міста виловив сподівання, що протягом найближчих тижнів проект рішення щодо перейменування вулиць буде винесено на розгляд виконавчого комітету і далі на розгляд міської ради.

 — Дуже б хотілося, щоб десь до середини вересня міська рада прийняла рішення по комплексному підходу до перейменування вулиць. Готовий всіляко це підтримувати. Хоча по деяких назвах у мене є свої побажання, —відзначив Сергій Олегович. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вулиці
Оголошення
live comments feed...