для батьків
11:51, 1 червня 2015 р.

Створюємо дитяче свято

для батьків

Програми для активних і спокійних діток мають бути різні з урахуванням їх інтересів і темпераменту. Важливо розуміти, що цінність у пригощаннях і великій кількості їжі у дітей не розвинене. Набагато важливіше бути у центрі уваги, щоб мама і тато були поруч, отримати довгоочікувані подарунки і, звичайно ж, диво!

Дітки від 2 до 4 років.

Діти, які відвідують дитячий садок, не бояться чужого приміщення і аніматорів, отже, з ними можна піти до дитячого клубу, кафе чи піцерію. Так само аніматори можуть приїхати у дитячий садок і повеселити усіх дітей у групі. Для цього у аніматорів мають бути санітарні книжки і супроводжуючі документи, що дозволяють працювати у дитячих дошкільних закладах. На даному етапі, у нашому місті Міністерство освіти дуже стежить за порядком і не допускає до роботи з дітками у садках і школах любителів та аматорів. Тому важливо перед тим, як замовляти аніматорів, поцікавитися у них про наявність документів і домовитися із завідувачкою про проведення заходу у стінах дитячого садка. Організації, що займаються проведенням дитячих свят у нашому місті, зобов'язані мати спеціальний дозвіл на роботу, підписаний відділом освіти.

До тих діток, які з різних причин не відвідують дитячі дошкільні заклади, аніматорів краще запрошувати додому, де і стіни рідніші і мама поряд.

Рекомендовані програми для такого віку:

– інтерактивний ляльковий театр;

– шоу мильних бульбашок;

– фокуси для маленьких;

– хлопці-поварята;

– Маша і Ведмідь;

– Смішарики;

– Курочка і Лисичка.

Дітки від 5 до 8 років

Це іменинники старшої групи дитячого садка і молодшого шкільного віку уже добре розуміють, що «День народження тільки раз на рік» і тому намагаються отримати від свята максимально позитивних емоцій. Як правило, такі дітки уже пристосовані до соціуму і розуміють значення слів «команда» і «умова завдання». Програми краще вибирати ігрові.

– піратська вечірка;

– феї Вінкс;

– коронація принцеси;

– мушкетери королеви;

– індійські забави;

– пригоди ковбоїв на дикому Заході та ін.

Створюємо дитяче свято (фото) - фото 1

Створюємо дитяче свято (фото) - фото 1

Ну а до діток від 8 і старших потрібен зовсім інший підхід ... Вони самі уже точно знають, кого вони хочуть запросити на своє свято, яка їжа має бути на столах, ну і, вибираючи програму до Дня народження, уже батьки радяться з іменинниками. Ми живемо у часи сучасних технологій, і наші діти розбираються у цьому набагато краще нас. Тому вибираючи програму, потрібно звертати увагу на те, чим живе дитина. А так само не варто забувати, що у цьому віці розваги у хлопчиків і дівчаток різні.

Для дівчаток можна підібрати:

– дискотеку;

– піжамну вечірку;

– пісочну анімацію;

– американську вечірку;

– шоу мильних бульбашок у темряві та ін.

Ну а для хлопчиків необхідно підбирати щось у форматі:

– ЗD ігор;

– стрілялок;

– планетарію;

– фокусів;

– хімічних дослідів та ін.

Але скільки б не було років Вашій дитині, у цей день бажано прислухатися до її бажань і розваги підбирати з залежно її характеру. Якщо дітки тихі та спокійні можливо їм просто необхідно у цей день побути у родинному колі з випічкою від бабусі і розгляданням подарунків з батьками. А ось більш активних дітей обов'язково потрібно чимось зайняти, тоді цей день їм точно запам'ятається. Ну і звичайно ж, не забудьте прихопити з собою фотоапарат. через кілька років Ви із задоволенням будете переглядати фото, де Ваша улюблена дитина щаслива і весело посміхається. Тим більше, що у дорослому віці оцінка дитинства буде безпосередньо пов'язана зі спогадами про її дні народження. Тому важливо не пропустити святкування жодного Дня народження, розуміючи, що у пам'яті залишаться яскраві моменти. А так як з 13, 14 років – це вже підліткові святкування, то потрібно розуміти, що свята дитинства залишаться у пам'яті наших дітей до 13 років.

Дитячі посмішки та сміх – ось що має бути присутнім на Дні народження Вашої дитини, а люди, які уміють дарувати свято дітям, із задоволенням Вам у цьому допоможуть.

Для тих, хто зазвичай святкує дні народження вдома надамо декілька порад, як організувати дитяче свято. Мета – самостійно зробити так, щоб і гості, і Ваша дитина ще довго згадували цей День народження з теплом і радістю. Хтозна, може організоване вами свято стане одним з найяскравіших спогадів дитинства маленьких учасників! Отже, починаємо готуватися до свята.

Створюємо дитяче свято, фото-2

1. Вибір місця проведення, його підготовка.

Кімнату (або місце у кімнаті) потрібно звільнити від зайвих предметів, щоб виділити місце для рухливих ігор. Якщо такого місця не знайшлося зовсім, то просто приберіть подалі все, що б'ється, травмонебезпечні та особливо цінні для вас предмети. Подбайте про це заздалегідь – це дозволить вам уникнути неприємних моментів під час проведення свята. Прикрасьте приміщення повітряними кулями, квітами або відповідно до задуманої тематики заходу. Все це створює радісну атмосферу.

2. Запрошуємо гостей.

Продумайте і обговоріть з дитиною список гостей. Приготуйте для них запрошення. Якщо до свята залишається достатня кількість часу, то можна зробити невеликі листівки своїми руками. Якщо часу немає, купіть готові запрошення. Але потім, обов'язково підписуйте їх разом з дитиною. Очікування свята і підготовка до нього приносить не менше, а іноді навіть більше позитивних емоцій.

3. Складаємо святкове меню.

Вибираючи дитяче святкове меню, постарайтеся не включати до нього салати з майонезом і екзотичні продукти. Страви мають бути простими, але обов'язково оригінально оформлені. Не забудьте про фрукти! Їх можна подавати як окремо, так і у вигляді різних салатів з морозивом або вершками. Ну і, звичайно ж, торт зі свічками!

4. Готуємо розважальну програму.

Це найскладніша і незамінна частина будь-якого дитячого свята. Яким б не було свято, завжди постане питання – як розважити дітей? Підберіть ігри, конкурси, загадки. Все це можна об'єднати в тематичний сценарій або проводити окремо, чергуючи.

У кінці вечора проведіть розіграш невеликих призів. Можна це зробити за запрошеннями або за принципом гри у фанти. Нехай іменинник витягує номерки або називає імена гостей при розігруванні. По-перше, він буде у центрі уваги, по-друге, виступить у ролі того, хто дарує – це важливий виховний момент (вчить дитину не тільки приймати подарунки, але й дарувати). Торт і задування свічок – приємна кульмінація свята!

5. Проводжаємо гостей.

Проводжайте гостей разом з дитиною, подякуйте їм за те, що прийшли. Це закладає в дитині певні правила поведінки – малюк приміряє на себе роль гостинного господаря. Вручите кожному маленькому гостю на прощання повітряну кульку – це закріпить приємні враження, отримані на Вашому святі. 

І пам’ятаймо народну мудрість: щасливі ті батьки, у яких щасливі діти. Створюйте яскраві спогади своїм дітям!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#день народження #святкування дня народження #аніматори #дитяче свято #фокуси #програми дня народження
Оголошення
live comments feed...