
11:09, 18 травня 2015 р.
«Дзідзьо» підтримає «Черкаський Дніпро» в день його 60-річчя
Святкування 60-річчя футбольного клубу "Черкаський Дніпро" матиме дві складові. Воно відбудеться 31 травня на стадіоні "Центральний".
У цей день проведуть фінал кубка Черкащини з футболу та серії майстер-класів гравців "Черкаського Дніпра". Крім того, на відвідувачів чекатимуть несподіванки, один із головних – проведення конкурсу "Щасливий квиток", переможець якого отримає автомобіль "Міцубісі Грандіс".
Концертна шоу-програма, яка закриватиме урочистості, буде побудована на популярному нині гурті –Дзідзьо. Як відомо, гурт створили в 2009 в місті Новояворівськ Львівської області. Творцями групи стали Дзідзьо і Лесик, а ось підтримав їхню ідею Кузьма Скрябін.
До складу групи входять три веселих музиканти: Дзідзьо, Лесик і Юлік. Хлопцям вдалося "підірвати" український шоу-бізнес своїм незвичайним творчістю. З червня Дзідзьо організовує стадіонний тур Україною. Так виходить, що першим стадіоном у цьому турі стане черкаський "Центральний".
Квиток на свято 60-річчя футбольної команди Черкас коштуватиме 30 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дизайн спальні 2026: топ-6 трендів від експертів МіроМарк
Новини компаній
09:30
31 жовтня
12:55
30 жовтня
09:53
30 жовтня
09:30
29 жовтня
17:05
28 жовтня
Оголошення
10:39, 3 листопада
1
09:28, 29 жовтня
9
12:24, 23 жовтня
176