• Головна
  • На Черкащині здорожчав проїзд у приміських автобусах
17:42, 15 травня 2015 р.

На Черкащині здорожчав проїзд у приміських автобусах

Про це у ході оперативної наради домовилася районна влада з перевізниками. Досі вартість проїзду становила 33 копійки за кілометр без ПДВ. З 15 травня очікується здорожчання.

– Пасажирські перевезення є соціально значущими послугами, відтак економічно обґрунтоване підвищення тарифу на проїзд може становити не більше 45 копійок за кілометр, – наголосив очільник району Костянтин Омаргалієв. – При цьому слід звернути увагу на дотримання вимог перевезення пільгових категорій громадян. Результати проведеної вчора перевірки свідчать, що лише 60 % перевізників дотримуються умов договору. Їм будуть надіслані усі зауваження. Проте хочу нагадати, що систематичне порушення може стати підставою для розірвання угоди з таким перевізником. Якість обслуговування та безпека громадян у світлі здорожчання вартості проїзду повинні бути пріоритетом для наших перевізників.

Нагадаємо, 25 березня Кабінет Міністрів України скасував державне регулювання тарифів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, встановивши так звані «вільні тарифи».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проїзд #Черкаси
Оголошення
live comments feed...