• Головна
  • «Історія Черкас, як великого адміністративного центру, спливає», - екс-депутат
10:16, 14 травня 2015 р.

«Історія Черкас, як великого адміністративного центру, спливає», - екс-депутат

Історія Черкас, як великого адміністративного центру, спливає. Адміністративна реформа неухильно наближає той момент, коли колишній обласний центр стане звичайним центром округу. Фактично укрупненим районним.

Про це у Facebook пише екс-депутат Черкаської міської ради Валерій Воротник

"Що це означатиме для міста та його мешканців? Попри протирічні відчуття, що викликає перспектива адміністративно-територіальної реформи, ії необхідність розуміють всі. Крім людей радянської формації, яких більше тішить обкомівсько-райкомівська структура країни та держапарату. Але виклики часу змушують країну екномити витрати на малоефективний апарат та адаптувати адміністративну систему до європейських стандартів. Можливо суперечно саме те, чи варто робити подібний злам саме сьогодні? Але, насправді, попри нерозуміння реформи з боку громади, неспроможність уряду пояснити пересічному люду суть змін та вигоди, що несуть вони суспільству, реформа є одною з найнеобхідніших в країні. Разом з судовою та реформуванням правоохоронної системи. 

Але повернімося до Черкас. Хоча подібна доля торкнеться більшості обласних центрів, Черкаси, скоріш за все, чи ненайбільше відчують на собі саме негативну сторону змін. Це в короткостроковій перспективі.

Місто, що останні роки переживає колосальну кризу виробничої сфери і живе саме за рахунок сфери обслуговання та бізнесів типу купи-продай. Пониження адміністративного статусу міста призведе до вражаючої зміни суспільних відносин. Скорочення касти держслужбовців призведе до звільнення тисяч людей. А от чи прийме їх реальний сектор економіки? Наврядчи. За умов депресії економіки міста. 

Тому найбільш актуальною темою зараз має стати саме життя за нових умов. Я свідомо зараз ухиляюся від дискусіі стосовно того, чи здатен нинішній склад ‪ВР‬ прийняти зміни до ‪‎Конституції  та провести ‎адміністративно‬-теріторіальну реформу. Тому далі буде", - написав Валерій Воротник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Адмінреформа #Черкаси
Оголошення
live comments feed...