• Головна
  • На що витратять гроші з бюджету цього року?
22:07, 27 квітня 2015 р.

На що витратять гроші з бюджету цього року?

Бюджет розвитку 2015 депутати неодноразово називали кращим за увесь час. Такої ж думки й секретар міськради.

При формуванні цьогорічного бюджету пріоритетними стали комфорт, безпека та енергозбереження. Проект рішення Бюджету розвитку вже прийняли члени виконкому. Завтра ж «за» чи «проти» бюджету голосуватимуть депутати міської ради. Про це під час прес-конференції повідомив секретар міськради Олександр Радуцький. 

– Нарешті ми дійшли до фіналу. При затвердженні бюджету було все: скандали, вето міського голови, поіменні голосування, провокації, – зазначив секретар міськради. – Дуже хочеться, щоб завтра ми затвердили Бюджет розвитку, відновили попередні роботи та розпочали нові.

За словами Олександра Радуцького, у цьому році на освітлення передбачено більше 11 млн. грн. На ці кошти встановлять нові мережі по місту та замінять лампи на енергозберігаючі по бул. Шевченка та вул. Благовісній.

На капітальний ремонт доріг та завершення робіт з ремонту тротуарів витратять більше 32 млн. грн. У бюджеті закладені кошти на капремонт вул. Сурікова та завершення робіт на вул. Кірова, Університетської та Вербовецького. Вул. Героїв Дніпра поки що обмежили ямковим ремонт. Після розробки нового проекту, владці виділять кошти й на капремонт цієї вулиці. Оскільки, існуючий проект, за словами Олександра Радуцького, невдалий. Такої ж думки й спеціалісти. За нинішнім проектом, дорога занадто широка – близько 40 м.

Тільки на ремонт дитячих садочків передбачено більше 11 млн. грн. На ремонт шкіл – більше 19 млн. грн. Ремонт профінансують й для 4-ьох музичних шкіл. В основі робіт: встановлення лічильників та склопакетів. 

– Ніколи на ремонт шкіл та садочків не виділяли стільки коштів. Неповинні зарплати батьків витрачатися на ремонти навчальних закладів, – наголосив Олександр Радуцький. – Якщо ми підемо такими темпами, то до кінця 2017 року всі школи і садочки міста будуть відремонтовані, будуть встановлені індивідуальні теплові пункти, лічильники та склопакети. 

За словами секретаря міськради, медична галузь завжди страждала від недофінансування. Цього ж року у бюджеті розвитку передбачено 16 млн. грн. на такі напрямки, як: сімейна медицина, обладнання пологового будинку, заходи на енергозбереження, ремонт палат, придбання обладнання для лікарні швидкої медичної допомоги. 

Цього року повністю завершується програма «Простір без бар’єрів» для медичних закладів. А для людей з проблемами зору будуть встановлені таблички, написані шрифтом Брайля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #Черкаси
Оголошення
live comments feed...