• Головна
  • Кращі проекти для реалізації відбиратимуть на Черкащині
14:24, 16 квітня 2015 р.

Кращі проекти для реалізації відбиратимуть на Черкащині

Майже дві сотні проектних пропозицій надійшли з районів до обладміністрації. Їх тут збирають, зважаючи на ухвалену «Стратегію розвитку області до 2020 року». Про це йшлося на координаційній нараді в ОДА.

Більшість пропозицій стосуються одного із пріоритетів «Стратегії-2020» – підвищення конкурентоспроможності регіону. Найменше – розвитку сільських територій. Водночас чверть проектних пропозицій надійшли від громадськості.

– Найактивнішим став Катеринопільський район, – зауважує директор департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Роман Карманнік. – Маємо звідти 14 проектних пропозицій. Натомість є райони, які не надіслали жодної. Усі пропозиції ми систематизуємо на цьому тижні. Аби вже 15-16 квітня формувати план заходів із реалізації «Стратегії-2020» у фокус-групах (за участі експертів проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України»). Відтак кращі проекти ми подамо на фінансування із Державного фонду регіонального розвитку.

Роботу над проектними пропозиціями голова Черкаської ОДА назвав незадовільною. Мовляв, якісних узагалі мізер. Він попросив керівників структурних підрозділів ОДА та районів допрацювати. А ще – ретельніше до цього ставитися та зважати на цілі «Стратегії-2020».

– Також я прошу переглянути наші існуючі програми, враховуючи «Стратегію розвитку області до 2020 року», – наголошує Юрій Ткаченко. – І поскасовувати їх у разі невідповідності. Бо маємо тільки тонни макулатури зі звітів, які нікому не потрібні. Сам план заходів із реалізації «Стратегії-2020» слід підготувати якнайшвидше й обов’язково обговорити із громадськістю.

Нагадаємо, «Стратегію розвитку області до 2020 року» ухвалили 5 березня. Над документом ще з вересня минулого року публічно працювали більше двох сотень фахівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проекти #ОДА #Черкаси
Оголошення
live comments feed...