На Черкащині діє близько 400 військово-патріотичних гуртків для школярів

 За словами директора Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Валерія Данилевського, така форма виховання сприяє розвитку патріотичних почуттів юних черкасців.

«У цих гуртках сьогодні навчається 6 282 учні і найкраще така виховна робота організована у Золотоніському, Звенигородському, Чигиринському, Черкаському районах та в Черкасах. Крім того, у школах діє 1 тис. 122 волонтерські загони, які об’єднують близько 13,3 тис. учнів. Волонтери надають шефську допомогу 9,6 тис. одиноким престарілим, ветеранам, а також 378 родинам учасників антитерористичної операції та Революції гідності», – сказав Валерій Вікторович вчора під час координаційної наради.

Джерело Черкаська обласна державна адміністрація

Для популяризації історичної і національної спадщини Черкащини також налагоджуються партнерські стосунки із навчальними закладами Сходу України (з Северодонецькою гуманітарно-естетичною гімназію ім. В. Чорновола, Слов’янською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 15, Лисичанською загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів № 24).

Особливе ж місце в організації роботи з патріотичного виховання серед школярів, за словами директора Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА, посідає учнівське самоврядування, зокрема обласна Ліга старшокласників, яка працює над реалізацією інтернет-проекту «Ми – патріоти Черкащини» і здебільшого є ініціатором різноманітних патріотичних акцій.

«За ініціативи голови облдержадміністрації серед навчальних закладів області започатковано квест «Прапор доброчинності», який лідери Ліги старшокласників передають від школи до школи в якості нагороди за проведені кращі доброчинні акції та справи, у тому числі за допомогу армії. Прапор побував уже у 15 навчальних закладах області (у містах Черкаси, Золотоноша, Ватутіне, у Корсунь-Шевченківському, Звенигородському, Черкаському, Чигиринському, Золотоніському районах). Наразі серед закладів уже утворилася черга за право отримати прапор», – підкреслив Валерій Данилевський.

Поміж тим, відзначивши досягнення, чиновник також попросив керівництво області розглянути можливість створення на базі пришкільних таборів відпочинку роботи літніх військово-спортивних таборів для дітей різного шкільного віку. 

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
черкаси черкассы ода патріот
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии