У Черкасах готуються відзначити революцію гідності

У зборах взяло участь із півсотні активістів, які торік регулярно виходили на протестні акції революції Гідності на Черкащині. Від організаторів – Координаційної ради сил Майдану – на зборах виступили Наталія Вернидуб, Анатолій Рекун і Олексій Ющенко. Вони повідомили, що основні заходи відбудуться увечері в п’ятницю, 20 лютого (поминальна молитва) й орієнтовно о 14.00 в суботу, 21 лютого (урочиста хода). Хода відбудеться двома колонами – від площі Богдана Хмельницького і від вулиці Університетської. Обидві колони зійдуться на Соборній площі, де відбудуться основні урочистості.

Передбачається, що хода буде не політичною акцією (кількість партійних прапорів пропонується обмежити двома від кожної політичної сили), а «маршем миру, добра й гідності». Пройти вона має за чітким сценарієм, щоб не вийшло накладок, непорозумінь чи якого-небудь протистояння. Завдання організаторів – зрежисувати акцію так, щоб її учасники згадали торішнє «відчуття страху жити рабами».

Владу в організатори відзначення першої річниці революції не запрошують, і якщо нададуть слово її представникам, то тільки для того, аби вони прозвітували, чим займалися впродовж року. Військових попросять дати залп із стрілецької зброї – салют за загиблою Небесною Сотнею і воїнами АТО. Є домовленість із родичами черкащан – героїв Небесної Сотні – про їхню участь у заході.

Черкаська акція пройде паралельно із аналогічним заходом, що відбудеться на Майдані Незалежності в Києві.

Прочерк
Черкаси революція гідності
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии