Черкаський лікеро-горілчаний завод увійшов до асоціації виробників ігристих і шампанських вин

В Україні створено асоціацію виробників ігристих і шампанських вин.

Членами асоціації, яка, за словами організаторів носить виключно демократичний характер, стали такі вітчизняні підприємства як „Artyomovsk Winery”, Київський завод шампанських вин і Одеський завод шампанських вин, ЗАТ „Одесавинпром”, завод шампанських вин „Новий Світ”, агрофірма „Золота балка” , Одеський коньячний завод і Черкаський лікеро-горілчаний завод, що також є виробниками шампанського, Севастопольський винзавод.

„Асоціація має намір дотримуватися і захищати якісні стандарти і престиж українських ігристих вин. Розуміючи, що відсутність конкуренції означає і відсутність інвестицій, ми не збираємося форматувати ринок в інтересах одного лише національного виробника. Конкуренція - стимулятор імунної системи підприємств, зниження її рівня і масштабів призведе до зниження життєздатності виробників”, - пояснив мету і філософію новоствореного об'єднання директор з маркетингу та продажу ЗАТ „Одесавинпром” Володимир Масленков.

На думку творців Асоціації, організації належить вирішити багато проблем, у тому числі зміну ситуація з підвищенням акцизних зборів на ігристі вина, проблему розширення площі виноградників шампанських сортів, а також ряд технологічних і технічних завдань.

www.pro-vincia.com.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии