• Головна
  • У черкаському військкоматі назвали дату початку мобілізації (ВІДЕО)
12:05, 25 грудня 2014 р.

У черкаському військкоматі назвали дату початку мобілізації (ВІДЕО)

У Міноборони визначилися із датою початку чергової хвилі мобілізації. Таку інформацію напередодні оприлюднили у прес-службі міністерства. Стартуватиме вона 20-ого січня. А стосуватиметься насамперед офіцерів запасу.

Йдеться про тих, хто вже був у лавах Збройних сил та має відповідний військовий фах. Вони обов'язково мають пройти підготовку. Без цього, говорять у Міноборони, їх у бій не посилатимуть. Крім того, з тими, кого у січні та навесні покличуть у військкомати, працюватимуть психологи. Визначатимуть мотивацію й готовність до служби. Що ж до строковиків, набір котрих відновили, то їх в АТО не відправлятимуть – запевнили у Міноборони.

Євгеній Курбет, обласний військовий комісар: "На основі Указу Президента буде директива Генерального штабу. Коли будуть визначені терміни, кого й куди, у який час направити, призвати. Підготовка до мобілізації проходить постійно. Одне із завдань військових комісаріатів, яке на них покладається, - це підготовка й проведення мобілізації на території області. Тому ми проводили уточнення військового обліку, перевірка техніки національної економіки, відновлення обліку тих людей, що мають старший вік. Тому що законодавство змінилося".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...