606 черкащан стали підприємцями за сприяння центру зайнятості

Станом на 1 листопада 2014 року кількість зареєстрованих безробітних в області становила 19,6 тис. осіб, з яких більш ніж половину складали жінки, 43% – молодь віком до 35 років, 26,4% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, понад третину зареєстрованих безробітних – сільські мешканці.

У січні-жовтні 2014 року послугами обласної служби зайнятості скористалися понад 97,4 тис. громадян, з них статус безробітного мали 60,4 тис. осіб.

Протягом січня-жовтня 2014 року за направленням центрів зайнятості отримали роботу 32,4 тис. осіб, з них 24,3 тисячі зареєстрованих безробітних. На нові робочі місця з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 445 безробітних, у тому числі 158 осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 287 осіб, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

З початку року 606 осіб отримали одноразово виплату допомоги по безробіттю та зареєструвалися як суб’єкти підприємницької діяльності.

www.dr.ck.ua
підприємці черкащани Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии