• Головна
  • Владі не вдасться перекласти вину за відсутність реформ на інших людей, - Хорошковський
10:00, 30 вересня 2014 р.

Владі не вдасться перекласти вину за відсутність реформ на інших людей, - Хорошковський

Влада не готова проводити реальні реформи, а тільки їх декларує. Про це заявив кандидат в народні депутати від партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» Валерій Хорошковський в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV, передає РБК. 

За його словами, щоб виконати популістичні обіцянки влади, Україна мала б стрімко наростити обсяги всіх товарів і послуг, вироблених в країні, але стан економіки, бюрократія і корупція зробити це не дозволять. 

Так, звертаючись до віце-прем’єра Володимира Гройсмана, Валерій Хорошковський підкреслив, що тактики досягнення поставлених цілей – у влади сьогодні немає. Він навів як приклад один з пунктів президентської «Стратегії – 2020» з реформування країни, в якому мова йде про те, що через 5 років ВВП зросте в 2 рази. 

«Цього року ми отримаємо падіння ВВП на 10%, в ​​2015 році – ще приблизно мінус 4%. Тобто, щоб до 2020 року в 2 рази збільшити ВВП необхідно за роки, що залишилися показати зростання ВВП на 20%. Це реалістично? Якщо так, то покажіть свій інструментарій, – заявив політик, підкресливши при цьому, що такого інструментарію не існує. 

Валерій Хорошковський також підкреслив, що суспільство не отримує відповіді від влади, де ж реформи і обіцяне покращення ситуації в країні. 

«Чому не знижується соціальна напруга на вулиці? Тому що той Майдан, де відбулася революція гідності, не отримав адекватної відповіді від уряду і парламенту, де ж це гідність? Чому продовжується корупція, чому не відбуваються зміни, чому немає реформування. Ця соціальна напруга триває, тому що люди вже перестають вірити новій владі», – вважає політик. 

Він також додав, що в парламенті сьогодні є більшість, що підтримує політику влади, тому ані президенту, ані уряду не вдасться перекласти вину за відсутність реформ на інших людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...