• Головна
  • Черкащани підтримають захисників благодійним концертом (анонс)
12:51, 24 вересня 2014 р.

Черкащани підтримають захисників благодійним концертом (анонс)

Ми живемо в Україні. Сьогодні й зараз. Ми кожен день стаємо перед вибором – що робити далі й які дії необхідні сьогодні. Кожен день ми чуємо й бачимо приголомшуючі новини, чутки й т.д. й т.п. Більшість виїздить закордон, дехто навпаки – повертаються назад. Ті, хто лишився й продовжує жити в Україні – власне давно зробив свій вибір. Завдяки таким людям ми досі єдині. Ми прийшли до себе додому, знайшли свій шлях й не сходимо з нього.

27 вересня 2014 року, саме для таких людей – людей, які твердо стоять на своєму пості, незалежно від особистого положення, буденних проблем, фізичного здоров’я – сьогодні захищають свою країну й свій народ.

Об’єднаними зусиллями, завдяки ідеї Володимира Рябошлика відбудеться  концерт-фестиваль підтримки учасників бойових дій у зоні АТО, під назвою  «Дорога додому».

Ідея цього концерту-фестивалю у тому, - щоб кожен з нас прийшов особистими висновками де саме його дім, його країна, його народ та брати. Щоб віднайшов шлях до свого серця. Дуже важливо на сьогоднішній день розуміти й бути впевненим у своїх переконаннях, не відмовлятися від своїх коренів й не лише називатися українцем, - а бути ним і душею, й серцем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#благодійний концерт #Черкаси
Оголошення
live comments feed...