У Черкасах підпалили торгівельний склад (фото, відео)

Сьогодні вночі невідомі підпалили складське приміщення по вул. Смілянській, 33.  Завдяки оперативності черкаських пожежників приміщення не встигло вигоріти повністю: книжковий ринок вдалося врятувати. А от продавцям косметики, парфумів та окулярів пощастило менше. Їхня продукція згоріла до тла. Розміри збитків на цей момент встановлюються.

У Черкасах підпалили торгівельний склад (фото, відео), фото-1

У  коментарі нашому виданню, орендарі висловили впевненість, що пожежа — справа рук їхніх противників із міської влади. Продавці розповіли, що на них вже давно здійснюють тиск представники міської влади. За рішенням суду, перебування ринку в цьому місті є незаконним. Мер міста Сергій Одарич пообіцяв до 20 вересня надати орендарям нові місця для складів та торгівлі. У свою чергу орендарі мають звільнити приміщення по Смілянській, бо тут міська влада має побудувати новий сквер.

У Черкасах підпалили торгівельний склад (фото, відео), фото-2

Продавці стверджуюють, що міський голова пообіцяв нові місця,які не будуть нікому заважати, але жодної конкретики до своїх слів не додав. Тож, підприємці на здійснення обіцянки розраховують несильно.

У Черкасах підпалили торгівельний склад (фото, відео), фото-3
У Черкасах підпалили торгівельний склад (фото, відео), фото-4
У Черкасах підпалили торгівельний склад (фото, відео), фото-5
склад Чекраси пожежа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі