• Головна
  • Екскурсія в зону АТО - новий екстримальний туризм для черкащан?
15:22, 31 липня 2014 р.

Екскурсія в зону АТО - новий екстримальний туризм для черкащан?

В Україні набирає популярність новий екстремальний туризм у вигляді екскурсій у звільнені міста на сході країни, де ще недавно велися активні бойові дії, повідомляє ""Про все" з посиланням на ресурс vkulake.com.

Ціни стартують від 1000 грн за проведення двогодинної екскурсії по Слов’янську і закінчуючи 8000 грн за екскурсії безпосередньо поблизу зони АТО того міста, де на даний момент все ще ведуться бої української армії з терористами. У даному випадку надається ще й повний комплект захисного обмундирування. Вартість проїзду оплачується окремо. Також варто врахувати можливі непередбачені ситуації на блокпостах.

Сама екскурсія, як правило, триває близько 2-х годин, в ході якої туриста возять по зруйнованим після бойових дій об’єктам, розповідають подробиці про що проходили в тих чи інших місцях події та операціях. При цьому, в тому випадку, якщо турист знайде осколки від снарядів, патрони, гільзи – він може взяти це з собою на пам’ять.

Варто відзначити, що вже досить багато людей зацікавилися подібною пропозицією, бажаючи побачити своїми очима наслідки цих страшних подій на сході України. Серед них багато й іноземних громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екскурсія #АТО #Черкаси
Оголошення
live comments feed...