Черкаські «ударівці» закликали до повного перезавантаження влади (фото)

Сьогодні на Соборній площі пройшов мітинг партії «Удар» пише "Про Головне". Мету акції озвучила депутат облради Юлія Воєвода:

- Мета мітингу, по-перше, перезавантаження влади, саморозпуск парламенту, по-друге, люстрація обласної влади. Наша влада зараз – це банда пристосуванців, це ті, хто платив тітушкам, це ті, хто стоїть за смертями наших громадян, це ті, хто «перефарбувався». Вони заважають приймати закони. Через цих пристосуванців ми не можемо виділити гроші на соціальні програми, вони голосують лише за бізнес програми, — відзначила вона.

Учасники акції вимагали люстрації Вадима Корчаки, міністра юстицій. «Ударівці» пригрозили: якщо Корчака сам не напише заяву, то вони власноруч винесуть його на стільці і люструють посеред площі. 

- Єфремов, Литвин, Олійник, Ющенко – всіх треба гнать звідти, вони – сепаратисти. Тому я виступаю за повне перезавантаження влади. Кістяк нашої держави – це націоналістична молодь. Без цих людей не було б Майдану. Я був на Майдані і я надихався там атмосферою. Я спав на підлозі, але мені було не твердо. Я щасливий, що був там. Я вірю в молодь!  - у підтвердження намірів митингуючих сказав один з учасників акції 75-річний член партії «Удар» Григоренко П. М.


"Удар" Черкаси мітинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі