• Головна
  • 30 тисяч гривень збитків завдала пожежа зернового складу на Маньківщині
13:23, 11 серпня 2009 р.

30 тисяч гривень збитків завдала пожежа зернового складу на Маньківщині

Вчора ввечері на території державної акціонерної компанії «Хліб України» у «Поташському хлібоприймальному підприємстві» горів склад із зерном. О хорона підприємства помітила загорання покрівлі складу в якому зберігалось кілька десятків тисяч тон ячменю. Понад годину працівники підприємства за допомогою власної добровільної пожежної команди ДАК «Хліб України» намагалися зупинити поширення стихії. Лише коли вогонь охопив практичну усю покрівлю зерноскладу і стало зрозуміло, що власними силами впоратися із вогнем не вдасться, про надзвичайну подію за телефоном 101 було повідомлено до оперативно-диспетчерської служби Головного управління МНС в області.

На місце події було спрямовано сили не лише Маньківського райвідділу МНС, а й підрозділи із сусідніх районів, Жашківського та Уманського. До гасіння пожежі також залучили міжгосподарську пожежну команду з села Роги Маньківського району.

Загалом у гасінні пожежі брали участь 25 вогнеборців та 8 одиниць пожежної техніки. Майже три години знадобилось рятувальникам аби локалізувати пожежу, площа якої становила понад 3500 квадратних метрів, і ще півтори години - аби її повністю ліквідувати.

Причиною пожежі стала несправність сушарки зерна в якій заклинило рухомі вузли.

За попередніми даними збитки склали 30 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...