• Головна
  • Ентузіасти в Холодному Яру шукатимуть легенди джерел
17:15, 27 серпня 2009 р.

Ентузіасти в Холодному Яру шукатимуть легенди джерел

Віднайти забуті джерела та визначити стан забрудненості території урочища Холодний Яр намагалися учасники екологічної експедиції "Холодний Яр 2009", що проходила з 21 по 26 серпня.

Крім того, вони упевнені, що кожне джерело має свою легенду, тож учасники експедиції також спробують відшукати старожилів, які б ці легенди знали. Потім планують видати книгу про легенди джерел.

До складу експедиції входило 25 учасників з Черкас та навіть з-за меж області. Членами її є спеціалісти-екологи, геологи та студенти. Експедиція реалізовувалася у формі переходів та кінних переїздів за маршрутом с. Чубівка – с. Лубенці – с. Мельники – с. Матвіївка. Загальна протяжність території дослідження – 55 км.

– У такі місця полізе або патріот, або запеклий турист. А самі джерела шукатимемо тому, що вони мають найвищий природний потенціал. І їх у Холодному Яру сотні. Біля джерел можна і санаторій, і будинок відпочинку побудувати. Та спершу поставимо біля джерел вказівники, а тоді робитимемо техніко-економічне обґрунтування і шукатимемо інвесторів для цих історичних місць, – говорить виконавчий директор Черкаського ресурсного центру АНГО Анатолій Рекун.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...