
16:00, 27 серпня 2009 р.
73-річний черкаський пенсіонер впав у каналізаційний колодязь
Як повідомляють у Головному управлінні МНС України в Черкаській області, у Черкасах на розі вулиць 30-років Перемоги та Смілянської впав у каналізаційний люк 73-річний пенсіонер.
Рятувальники за допомогою рятувальної мотузки підняли чоловіка на поверхню. Пенсіонер пояснив, що коли переходив на інший бік вулиці, його засліпило сонце. Після чого він зійшов з доріжки та опинився в колодязі.
Внаслідок події чоловік отримав незначні тілесні ушкодження. Нині він перебуває в лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:18
20 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня