
16:00, 27 серпня 2009 р.
73-річний черкаський пенсіонер впав у каналізаційний колодязь
Як повідомляють у Головному управлінні МНС України в Черкаській області, у Черкасах на розі вулиць 30-років Перемоги та Смілянської впав у каналізаційний люк 73-річний пенсіонер.
Рятувальники за допомогою рятувальної мотузки підняли чоловіка на поверхню. Пенсіонер пояснив, що коли переходив на інший бік вулиці, його засліпило сонце. Після чого він зійшов з доріжки та опинився в колодязі.
Внаслідок події чоловік отримав незначні тілесні ушкодження. Нині він перебуває в лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
09:34
4 червня
11:43
2 червня
11:37
2 червня
Оголошення
02:18, 17 березня 2022 р.
02:18, 17 березня 2022 р.
00:41, 17 березня 2024 р.
02:20, 17 березня 2022 р.
02:20, 17 березня 2022 р.