• Головна
  • Закон про доплати та відпустки для військовослужбовців удосконалено: що відомо
11:00, 3 липня
Надійне джерело

Закон про доплати та відпустки для військовослужбовців удосконалено: що відомо

Закон про доплати та відпустки для військовослужбовців удосконалено: що відомо

Верховною Радою України схвалено Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань, повʼязаних з проходженням військової служби під час дії воєнного стану".

Тепер виплату військовослужбовцям щомісячної додаткової винагороди під час дії воєнного стану закріплено законодавчо, – пояснив Міністр оборони України Олексій Резніков.

З його слів, рішення парламентом було прийнято відповідно до результатів роботи робочої групи, в якій брали участь фахівці Міноборони України та Генерального штабу ЗСУ.

Було вдосконалено щомісячну додаткову винагороду під час військового стану. Відтепер військові, які приймають участь у бойових діях або здійснюють заходи, які необхідні для оборони країни, будуть отримувати від 30 тисяч до 100 000 гривень, строковики - 6 тисяч гривень, курсанти - 2 350 гривень, інструктори навчальних центрів - від 15 тисяч гривень до 30 тисяч гривень.

Поранені військовослужбовці, які не можуть служити за станом здоровʼя, отримають гарантовану додаткову винагороду у 20 100 гривень.

Закон також врегулював відпустки для воїнів під час війни. Спростився порядок направлення військових на лікування або звільнення після важкого пораненння.

Від початку року збільшився розмір виплат військовослужбовцям на 50%. Раніше виплата солдатам становила 13 тисяч гривень, а з лютого 2023 року - 20 100 гривень, як повідомив Міністр оборони України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовослужбовцям #доплати #відпустки #пораненим #лікування
Оголошення
live comments feed...