• Черкаські велосипедисти стали призерами всеукраїнських змагань
18:45, 19 червня 2023 р.
Надійне джерело

Черкаські велосипедисти стали призерами всеукраїнських змагань

Чемпіонат України завершився тріумфом для велосипедистів із Черкас. Про це розповіли у пресслужбі управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОВА.

За інформацією пресслужби, у місті Турка Львівської області пройшов чемпіонат України в олімпійських видах програм серед чоловіків, жінок та чоловіків до 23 років. За звання кращого велосипедиста боролися також 15 спортсменів із Черкащини.

У пресслужбі розповіли, що з нагородами додому повернулися двоє спортсменів — Віталій Новаковський та Карина Потьомко. Віталій став чемпіоном України серед чоловіків у роздільному старті на дистанції 40 кілометрів. Спортсмен показав результат 51,42 секунди, обігнавши суперника з Тернополя на одну хвилину. Завдяки цьому результату він поїде на чемпіонат світу. Карина посіла третє місце у груповій гонці. Дівчина подолала дистанцію 60 кілометрів з результатом у 01:47:06.

Велосипедні гонки відбувалися в період з 12 по 18 червня. Всього за першість змагалися 130 велосипедистів з 17 команд та областей України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію