• Головна
  • Сільськогосподарська техніка Planter – ваша найкраща гарантія успішної, ефективної та швидкої по часу грунтообробки
Новини компаній
11:00, 3 березня 2023 р.

Сільськогосподарська техніка Planter – ваша найкраща гарантія успішної, ефективної та швидкої по часу грунтообробки

Новини компаній

Навряд сьогодні потрібно комусь довго розповідати про таку новацію сучасного ринку як Planter. Це надійна та функціональна сільгосптехніка для грунтообробки від українського виробника. Якщо ви теж давно мріяли придбати для свого господарства таку оригінальну сільськогосподарську техніку в Україні, у вас буде така можливість. Ласкаво просимо до знайомства з компанією «Agro-Liga», яка займається успішними поставками обладнання цього виробника по всій країні.

Яка саме техніка є у каталозі бренду Planter?

Асортиментний ряд сільськогосподарської техніки для обробки грунту представлений великим розмаїттям позицій на будь-який смак та фінансові можливості. Зокрема є тут агрегати для повного циклу підготовки грунту до посівної кампанії. Завдяки широкому різноманіттю техніки від відомої української торгової марки кожен фермер нарешті зможе без будь-яких труднощів з проблемами обрати для себе саме та обладнання, яке оптимально та максимально ідеально підійде для тієї чи іншої актуальної технології обробки грунту, а також для польових умов та культури з іншими агротехнічними вимогами.

Сільськогосподарська техніка Planter – ваша найкраща гарантія успішної, ефективної та швидкої по часу грунтообробки, фото-1

Серед основних переваг такої сільськогосподарської техніки знаходиться не лише справді широкий асортиментний ряд позицій та їх більше ніж демократична вартість, особливо враховуючи функціонал та довготривалу роботу, але й також:

  • висока виробнича потужність;
  • багатофункціональність;
  • зносостійкість;
  • можливість виконувати одразу декілька операцій й це всього лише за один прохід.

Наприклад, використовуючи сільськогосподарську техніку Planter, фермери віднині зможуть одночасно проводити розпушування грунту та подрібнення залишків бур'янів та рослин тих культур, які залишилися з попереднього року, а також додатково виконувати безліч інших операцій.

Асортимент Planter від інтернет-магазину «Agro-Liga»

Говорячи про сільськогосподарську техніку Planter призначену для грунтообробки, окремо хочеться відзначити, що даний бренд увазі своїх поціновувачів представляє справді гідний уваги асортимент позицій, а саме різноманітні:

  • культиватори універсальні/прополочні/широкозахватні;
  • зубні та шлейфові борони;
  • каток подрібнювач;
  • фірмовий плуг.

Всі згадані позиції у більш ніж достатній кількості є в Agro-Liga. Саме тому якщо ви давно мріяли придбати найкращу сільгосптехніку для грунтообробки, радимо звернути увагу на продукцію цього виробника. Всі згадані позиції виробляються в Україні та в обов'язковому порядку мають сертифікати якості. Компанія-виробник сільськогосподарської техніки клієнтоорієнтована, тому працездатність з продуктивністю та міцністю усіх механізмів з вузлами, а також те, що продукція не поступиться європейським агрегатам від відомих торгових марок, вам гарантовано.

Якщо у вас залишилися питання, на які ви хочете почути вичерпні відповіді, звертайтеся. Раптом буде потрібна професійна консультація кваліфікованого спеціаліста та допомога у виборі, працівники інтернет-магазину «Agro-Liga» залюбки прийдуть на допомогу таким чином аби в результаті співпраці ви отримали не лише найкращу сільськогосподарську техніку Planter, але й гарні спогади про приємне співробітництво.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...