“Черкаські педагоги отримають 100% премії” – Воронов

У жовтні черкаські педагоги отримають додатково 100% премії згідно 57 статті Закону України “Про освіту” – про це повідомляє головний освітянин міста Сергій Воронов.

“Так, щорічно, педагогічні працівники міста отримують премію в розмірі 40 % від посадового окладу. До нас постійно звертається міський профспілковий комітет з проханням встановити таку премію на рівні 100%. В цьому році таку ж ініціативу проявили депутати Черкаської міської ради, однак ніяких додаткових коштів для цього не передбачили і тому колосальний фінансовий ресурс довелося вишукувати у внутрішніх кошторисах департаменту.

#КомандаСвободи постійно дбає про соціальний захист працівників галузі. Ми встановили унікальні надбавки для дошкільнят, спортивних тренерів, а в кінці минулого року преміювали технічний персонал галузі. Тож ми зробили все можливе аби праця черкаських педагогів була гідно вмотивована і закладаємо чудову традицію виплати 57 статті для вчителів ЗЗСО, дошкілля, позашкілля, мистецьких та музичних шкіл, закладів проф-тех освіти у розмірі 100% від посадового окладу!

che24.online
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии