У Черкасах прогнозують суху та теплу погоду

Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Синоптики прогнозують теплу погоду у Черкаській області.

У найближчі 5 днів істотних змін у синоптичній ситуації не очікується. Домінантом у погоді залишається антициклон. А це значить: сонячно, сухо та з весняним поривчастим вітром. Температура вночі 0-2º морозу, вдень 11-13º тепла. З кожним днем сонячна енергія все активніше прогріватиме повітря, повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У квітні повноправним володарем природи стає сонце. Але квітневе тепло ненадійне, і часто на зміну сонячним дням раптово приходить циклон з холодним вітром та снігом. Абсолютний мінумум температури повітря у квітні – 16º морозу відмічався у 1931 р., абсолютний максимум +31° у 2012 р.

Запаси продуктивної вологи під озимою пшеницею та ранніми ярими зерновими В орному шарі ґрунту 25-40 мм, тобто достатні та оптимальні, а в метровому шарі ґрунту – 100-146 мм, що скрізь менше середніх багаторічних значень. У нашому регіоні триває посівна кампанія. Проте, нічні морози та ранкове промерзання ґрунту та вітряна погода стримує темпи польових робіт.

тепло сухо квітень
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии