У лютому черкащани за тепло отримають дві платіжки

Фото: НБУ
Фото: НБУ

Споживачі тепла замість однієї отримуватимуть дві платіжки.

Ухвалені на законодавчому рівні зміни у наданні послуг теплопостачання вступили в силу з середини січня. У лютому за опалення теплопостачальні підприємства змушені розсилати споживачам по дві платіжки. Одна за старим зразком за першу половину січня, а друга — за новим зразком, за другу половину, повідомили в мерії.

"Платіжка за другу половину січня складатиметься з п’яти частин, де докладно розписуються усі складові, які входять у загальну вартість теплопостачання. Тому споживач муситиме здійснювати не один, а п’ять різних платежів, та ще й на різні рахунки. Відзначу, що попередно теплопостачальні підприємства інформували профільне міністерство про складність нової системи для споживача. Але там знайшли специфічний вихід – зобов’язали в майбутньому зробити платіжки ще й кольоровими та доповнити їх QR кодом", — розповів директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

Такі нововведення, за його словами, не кращим чином позначаться на бюжеті містян. Оскільки виготовлення кольорових платіжок, які до того ж будуть значно довші, коштуватиме дорожче.

"Раніше платіжка вміщувалась на одній четвертій стандартного аркуша, а тепер займає цілий аркуш. Тож замість 30 тисяч гривень, які наше підприємство щомісяця витрачало на друк і доставку платіжок, доведеться витрачати 120 тисяч. І це ще без урахування кольорового друку. Варто зазначити, що аналогічні законодавчі нововведення торкнуться з наступного місяця і платіжок за гарячу воду", — наголошує Павло Карась.

тепло платіжка бюджет нововведення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии