Мешканці вулиці Пацаєва у Черкасах залишились без опалення

Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Причиною директор комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» назвав позицію черкащан.

Щоб вирішити питання з опаленням на вулиці Пацаєва, міська рада прийняла рішення побудувати окрему котельню, кошти під це було виділено, але більшість мешканців на громадських обговореннях виступила проти такої ініціативи. 

"В результаті цього опалення в їхніх будинках напряму залежить від труби, яка пролягає на приватному полі. Протяжність цієї труби більше кілометра, і на ній постійно відбуваються пориви. Проте ліквідувати їх ми не можемо, оскільки на полі, яке, ще раз наголошую, приватне, ще не зібрано урожай овочів. Тож міська влада зробила все залежне, щоб забезпечити цей мікрорайон теплом", — вважає директор КП Павло Карась.

Мережа, по якій подають тепло у житлові будинки по вулиці Пацаєва, раніше перебувала на балансі КСП «Черкаський». Після банкрутства підприємства мережа на баланс передана не була і залишилася без власника. Площа, по якій проходить тепломережа, була розпайована і щороку засаджується сільськогосподарськими культурами, що ускладнює проведення ремонтних робіт.

Поки урожай на полі, питання з опаленням на Пацаєва залишатиметься відкритим. На думку, комунальників, його можна вирішити шляхом будівництва котельні.

мережа опалення вулиця Пацаєва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі