• Головна
  • Держпоживслужба Черкаської області зняла з продажу 700 кг неякісної продукції
11:27, 10 липня 2019 р.

Держпоживслужба Черкаської області зняла з продажу 700 кг неякісної продукції

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

В рамках здійснення санітарно-епідеміологічного нагляду відбулося 245 планових та позапланових перевірок об’єктів.

75 штрафів на загальну суму майже 20 тисяч грн., відсторонення від роботи 165 працівників та зняття з реалізації близько 700 кг недоброякісної продукції — такими є результати перевірок, проведених  фахівцями Держпродспоживслужби в Черкаській області у першому півріччі 2019 року, повідомили в ОДА.

Інспектори провели перевірки у навчально-виховних, лікувально-профілактичних закладах, підприємствах питного водопостачання, суб’єктів господарювання, що використовують пестициди та агрохімікати тощо. Порушення санітарних норм та правил виявлені у 50,6 % випадків: у лікувально-профілактичних закладах – 30 %, підприємствах централізованого водопостачання – 89 %, дошкільних навчальних закладах – 67 %, об’єктах поводження з пестицидами та агрохімікатами – 15 %.

За порушення санітарного законодавства на посадових осіб накладено 75 штрафів на загальну суму майже 20000 грн., керівникам суб’єктів господарювання направлено 151 припис, видано 7 розпоряджень щодо усунення порушень санітарних норм і правил.

За матеріалами Держпродспоживслужби притягнуто до дисциплінарної відповідальності 8 працівників навчально-виховних закладів та дитячих закладів відпочинку, 3 справи передано на розгляд правоохоронних органів.

Читайте також: Корисна та зручна: у Черкасах розробили інтерактивну карту водних об’єктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#штраф #Держпродспоживслужба #продукти
Оголошення
live comments feed...