• Головна
  • Вступ-2019: за державний кошт навчатимуть 4509 студентів-медиків
16:23, 9 липня 2019 р.

Вступ-2019: за державний кошт навчатимуть 4509 студентів-медиків

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

МОЗ України звернулось до Мінекономрозвитку з пропозиціями встановити обсяг державного замовлення для медичних університетів на 2019 рік.

Загалом планується навчати за державний кошт 4509 студентів – 4464 магістрів і 45 бакалаврів, повідомили в ОДА.

Максимальний обсяг держзамовлення для рівня "магістр" – 4464 місця: медицина – 4000; педіатрія – 351; стоматологія –74; медична психологія – 0; фармація, промислова фармація – 39.

На рівень підготовки "бакалавр" передбачено 45 місць за держзамовленням: медсестринство – 35; фізична терапія, ерготерапія – 10.

МОЗ України передало до МОН України пропозиції медичних ЗВО щодо максимальних обсягів державного замовлення у 2019 році у кожному університеті. Йдеться про максимальну кількість місць, яку може забезпечити кожен медичний ЗВО. Єдиний медуніверситет, який не подав офіційного легітимного звернення, – ОНМедУ. У цьому університеті на 2019 рік не передбачено жодного місця за держзамовленням.

Як і минулого року, місця не закріплені за конкретними закладами вищої освіти, вони розподілятимуться за процедурою "широкого конкурсу". Це означає, що ЗВО, до яких подали заяви найбільше абітурієнтів, отримають найбільше місць за держзамовленням. У своєму електронному кабінеті вступники можуть розставити пріоритети навчання від 1 до 7, де 1 – це та спеціальність, на якій вони хочуть навчатися найбільше.

Читайте також: Шість мільярдів заборгованости за аліментами виплатили дітям України за рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#університет #обсяг #державне замовлення
Оголошення
live comments feed...