Школа, прощавай: черкаські випускники пройшли святковою ходою

Фото: chmr.gov.ua
Фото: chmr.gov.ua

У школах Черкас відбувся випускний вечір, 2019 року одинадцятий клас закінчили 1420 учнів, 34 із них відзначені золотими медалями, п’ятеро школярів склали ЗНО на максимальні 200 балів.

За традицією випускники пройшли святковою ходою від площі Богдана Хмельницького до Соборного майдану. У доросле життя разом із батьками та вчителями їх проводжали й представники міської влади, повідомили в мерії.

Міський голова Анатолій Бондаренко побажав випускникам знайти свій шлях у житті та за жодних обставин не відступати від нього.

"Впевнений, що в кожного зі школярів, які стоять перед нами, педагоги вклали частинку свого життя та душі, а діти перейняли у своїх учителів найкращі риси. Будьте щасливі та в якій країні чи місті ви б не були, завжди з гордістю носіть звання громадянина Черкас. Бажаємо всім вам знайти свій шлях і не сходити з нього. Ви наша гордість, ви наше майбутнє!", — сказав мер.

Насамкінець випускники станцювали прощальний вальс.

Читайте також: Фестиваль графіті влаштують у Черкасах.

Фото: Черкаська міська рада.

Школа, прощавай: черкаські випускники пройшли святковою ходою, фото-1 Школа, прощавай: черкаські випускники пройшли святковою ходою, фото-2 Школа, прощавай: черкаські випускники пройшли святковою ходою, фото-3 Школа, прощавай: черкаські випускники пройшли святковою ходою, фото-4 Школа, прощавай: черкаські випускники пройшли святковою ходою, фото-5 Школа, прощавай: черкаські випускники пройшли святковою ходою, фото-6
школа випускники хода вальс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии