
09:05, 25 червня 2019 р.
Фестиваль графіті влаштують у Черкасах

Фото: pixabay.com
29-30 червня вперше в Черкасах відбудеться фестиваль графіті "Алярм".
За два дні понад 25 райтерів із усієї України та із Молдови перетворять довгий шматок бетонного паркану вздовж набережній у витвір вуличного мистецтва. Фестиваль проходитиме на вулиці Козацькій, повідомили в мерії.
Алярм є майданчиком для об’єднання графіті-художників зі всієї України, надаючи їм можливість для самореалізації та генерування якісної творчої енергії.
Ідея його проведення належить черкащанці Аліні Котолуп.
Читайте також: Затримка — 33 хвилини: аварію на залізниці ліквідували на Черкащині.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
02:16, 17 березня 2021 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:19, 17 березня 2022 р.
00:37, 17 березня 2023 р.
02:18, 17 березня 2022 р.