Габаритно-ваговий контроль: на Черкащині нарахували порушень на 90 тисяч євро

В области працюють три комплекси габаритно-вагового контролю.

Вагу вантажівок на шляхах Черкаської області контролюють для збереження дорожнього покриття від передчасних руйнувань. Комплекси габаритно-вагового контролю. Вони працюють на автодорозі М-05 Київ-Одеса км 210+600 в Уманському районі, на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь км 103+150 та на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 40+170 (правий проїзд) на виїзді з Черкас в сторону Сміли, повідомили в Службі автодорог.

Пересувні лабораторії на базі автомобілів «Опель» Черкаська область отримала торік. Контроль за порушеннями вагових норм на дорогах проводять спеціалісти управління Укртрансбезпеки. Лише минулого року фахівці управління провели більше 4 тисяч перевірок та склали 396 актів.  Сума нарахованих стягнень сягає понад 90 тисяч євро.

В області існує тенденція щодо перевищення великоваговими транспортними засобами нормативних вагових параметрів, це призводить до руйнації автомобільних доріг загального користування.

Перевезення подільних вантажів, у тому числі сільськогосподарської продукції транспортними засобами, вага яких з вантажем перевищує 40 тонн, заборонена українським законодавством.

Рух транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, здійснюється тільки за спеціальним дозволом. Забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 тонн або фактичною масою понад 24 тонни автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

Читайте також: На Черкащині нарахували 6,5 мільйонів шкоди за порушення земельного законодавства.

Черкаси вантажівка габаритно-ваговийконтроль
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии