Службу зайнятості Черкаської області реформують

Черкаська обласна служба зайнятості бере участь у впровадженні пілотного проекту щодо реорганізації базових центрів зайнятості.

На цей час Ватутінський міський, Драбівський, Катеринопільський, Камянський, Корсунь-Шевченківський, Тальнівський та Чорнобаївський районні центри зайнятості реорганізовано у філії, їх приєднали до Черкаського обласного центру зайнятості, повідомили в ОДА.

Найближчим часом реорганізацію заплановано у Городищенському, Жашківському, Лисянському, Монастирищенському, Христинівському, Чигиринському та Шполянському районних центрах зайнятості.

У новоутворених філіях функції будуть розширені та спрямовані на посилення співпраці з клієнтами Служби. Водночас адміністративно-господарські функції, які раніше виконувалися на місцях, тепер будуть здійснюватися на обласному рівні.

Ключовим принципом реорганізації є створення соціальної сервісної служби для клієнтів: роботодавцям – це якісний та швидкий добір кваліфікованих працівників, безробітним та шукачам роботи – сервісна підтримка сприяння їх зайнятості та розвитку професійної кар’єри.

Читайте також: На Черкащині врятували каченят, які застрягли у шлюзі греблі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии