Черкащан просять не смітити на зупинках транспорту

Побутовий непотріб, який люди викидають на зупинках громадського транспорту, засмічує міське середовище та додає клопоту комунальникам.

Про це розповіли працівники комунального підприємства «ЧЕЛУАШ», яке у Черкасах відповідальне за чистоту на зупинках громадського транспорту.

— Деякі підприємці несанкціоновано вивозять своє сміття на зупинки громадського транспорту. Таке щодня спостерігаємо на перехресті Смілянської та Надпільної. Щоранку на зупинці з’являється близько 6-7 пакетів побутового сміття. Подібна ситуація і на бульварі Шевченка, - розповідає директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

Окрема проблема – зупинки поблизу лісових масивів. Із настанням теплої пори року чимало черкасців люблять виходити на пікніки у Соснівку. Натомість, якщо й прибирають після себе місця відпочинку, пакети зі сміттям залишають на зупинках громадського транспорту – в урнах або поблизу них. 

— Пакети розривають безпритульні тварини, сміття розлітається навколо, це створює антисанітарію та безлад. Аби цього уникнути, необхідно, щоб громадяни викидали своє сміття, зібране після відпочинку, у спеціальні контейнери, - говорить інженер КП «ЧЕЛУАШ» Руслан Батир.

КП «ЧЕЛУАШ» прибирає близько 400 зупинокн, а цих роботах задіяно 45 осіб.

Читайте також: У центрі Черкас з'явиться новий газон.

сміття Черкаси транспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі