• Головна
  • Депутати пропонують завести за кожного черкасця ID-картку
ініціатива
12:20, 26 січня 2018 р.

Депутати пропонують завести за кожного черкасця ID-картку

ініціатива

В картці буде внесена вся інформація про місце реєстрацію, паспортні дані тощо.

А також – медична, соціальна та інша  важлива інформація, яка істотно спростить отримання різного виду послуг та допоможе швидко ідентифікувати особистість. Приміром, надання субсидій чи інших соціальних допомог, інформують в мерії. 

З пропозицією запровадження ID-карток виступили члени постійної бюджетної комісії. У процесі обговорення директор цього департаменту соціальної політики Олег Гудзенко нарікав на тривалу процедуру та складності в обробці даних їх фахівцями при нарахуванні субсидій чи інших державних допомог. Такі складнощі пов’язані з неточностями у базах даних, які потрібно звіряти з підприємствами-надавачами послуг, на що додатково витрачається час. Тоді як за наявності єдиної міської бази даних, де містилась би вся інформація про громадянина, відповідну роботу можна було виконувати максимально оперативно.

Члени бюджетної комісії підтримали доручення до міського голови з проханням вивчити це питання, зокрема, й щодо реалізації аналогічного досвіду в інших містах України.  А також – надати інформацію стосовно можливості запровадження такої ініціативи в обласному центрі.

Читайте також: Держава заборгувала 273 мільйона гривень черкаським підприємствам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ID-картка #Черкаси #соціальніполітика
Оголошення
live comments feed...