• Головна
  • Нагороджено переможців конкурсу «Колекція сімейних історій»
18:01, 13 листопада 2017 р.

Нагороджено переможців конкурсу «Колекція сімейних історій»

 У час, коли зимовий холод підступає зовсім близько, врятувати може родинне тепло, сімейний затишок та близькі люди поруч. Погодьтесь, що у кожної сім’ї є своя історія: у когось щаслива та безхмарна, у когось насичена та різнобарвна, а в когось – складна і хоробра. Саме тому «Яготинське для дітей» ініціювала конкурс «Колекція сімейних історій».

Упродовж місяця відвідувачі сайту «0472» із Черкас та області ділились своїми захоплюючими історіями та розповідали про унікальність своєї сім’ї. За підсумками конкурсу переможцем стала сім’я Людмили Євони із села Худяки, що на Черкащині.

Саме її тепла сімейна історія завоювала прихильність читачів та здобула перемогу у відкритому голосуванні серед відвідувачів сайту «0472». У подарунок сім’я отримала місячний запас молочної продукції від ТМ «Яготинське для дітей».

Людмила Євона ділиться враженнями від участі у конкурсі:

«Діти дуже люблять продукцію «Яготинське для дітей», і я вирішила зробити їм такий сюрприз. Вони не знали, що я написала історію для конкурсу, а дізналися, коли ми вже перемогли. Діти у нас дуже різні – кожен по-своєму цікавий: хтось живчик, а хтось дуже серйозний. Тому я вважаю, що цим ми особливі та унікальні».

Конкурс «Колекція сімейних історій» показав, що на Черкащині є родини, які готові ділитися сімейним теплом та надихати інших. Чекайте нових історій від «Яготинське для дітей» та будьте впевнені, що добро завжди приходить в домівки до тих, хто цього потребує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...