![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
"Дирекція парків" придбала собі бюджетне авто (ФОТО)
Відтепер комунальники будуть більш оперативними, залагоджуватимуть справи підприємства на новому Renault Dokker.
Раніше для всіх потреб використовували "ГАЗель", що було незручно й затратно, – розповідають на підприємстві.
– Нова машина дуже зручна та економна, розхід палива 5,5 літрів дизеля на 100 км, задні сидіння складаються, і маємо великий багажник, де можна перевозити великогабаритний інвентар, – коментує придбання заступник директора Андрій Куча.
!["Дирекція парків" придбала собі бюджетне авто (ФОТО), фото-1 "Дирекція парків" придбала собі бюджетне авто (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У адміністрації кажуть, що обирали залізного коня з-поміж найпрактичніших моделей і переконані, що автівка покращить логістику підприємства.
– Ми вдячні депутатам, секретарю міськради, міському голові, які схвалили дану пропозицію й підтримали її на сесії, – говорить директор КП Володимир Стойко.
Нагадаємо, на балансі підприємства нині перебуває 26 парків та скверів площею майже 200 га, під час паркового сезону тут працюють більше ста фахівців.