На міськвиконкомі дискутували про зупинки. Розгляд питання перенесли на пізніше, бо ні до чого не домовилися

Одним із питань порядку денного сьогоднішнього засідання міськвиконкому стало питання капітального ремонту зупинок, – розповідає ВиЧЕрпно.

За словами заступника міського голови Станіслава Овчаренка, всі зупинки мають бути доремонтовані у 2017 році. Їх балансоутримувачем є КП «ЧЕЛУАШ».

– У 2016 році вже було багато зроблено в цьому напрямку. Проте не на всіх зупинках є вивіски, – зазначив він. – Це коштує не так дорого, і це треба зробити.

Крім того, порушили питання кольору зупинок. Мовляв, містяни вже не раз телефонували й питали, чому спочатку ставили жовті, а потім – червоні. Як з’ясувалося, першочергово так і передбачалося, щоб у кожному районі вони були різного кольору. Зрештою, вирішили обговорити це питання згодом.

Порушили й тему «зупинкових комплексів», де сама зупинка займає мало місця, а іншу площу заполонили магазини, і пасажирів там завжди багато. Зокрема, мова йде про зупинки біля обласної лікарні та залізничного вокзалу.

Також мова зайшла про те, що саме передбачає капітальний ремонт зупинки. Тому на наступне засідання виконкому вирішили запросити директора «ЧЕЛУАШУ», щоб він розповів, які конкретно роботи проводитимуться, а саме питання відправили на доопрацювання.

http://vycherpno.ck.ua
черкаси міськвиконком зупинки дискусія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии