• Головна
  • У Черкасах шукатимуть можливостей підвищити заробітну плату працівникам дошкільних та позашкільних закладів освіти
15:10, 1 лютого 2017 р.

У Черкасах шукатимуть можливостей підвищити заробітну плату працівникам дошкільних та позашкільних закладів освіти

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 974 з першого січня 2017 року педагогічним працівникам шкіл підвищили посадові оклади. Проте, як регламентує Постанова, підвищення посадових окладів педагогічних працівників усіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, здійснюється з 1 вересня 2017 року. Тому в Черкасах шукатимуть можливостей підвищити заробітну плату й працівникам дошкільних та позашкільних навчальних закладів вже з 1 березня цього року. Таке рішення ухвалили на засіданні бюджетної комісії Черкаської міської ради, – повідомляє сайт Черкащани LIVE.

Органи місцевого самоврядування можуть прийняти власне рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів до першого вересня, тому педагогічні працівники й звернулися з таким проханням, йшлося під час засідання.

Крім того, як розповіли педагоги, для прикладу, вихователь-початківець у Черкасах отримує 3300 грн. заробітної плати, а обслуговуючий персонал – 3200 грн. «До того ж вихователі, ті ж самі педагоги з вищою освітою, що й учителі, мають однакові дипломи»,- зазначила представник дошкільних навчальних закладів Черкас.

За словами голови бюджетної комісії Черкаської міської ради Юрія Тренкіна, зміни до бюджету вноситимуться за результатами першого кварталу 2017 року.

«Тому я вважаю, що треба дати доручення департаменту освіти провести відповідні розрахунки, щоб можливо було по результатам першого кварталу, якщо буде перевиконання бюджету, віднайти ці кошти, і підвищити посадові оклади працівникам дошкільних та позашкільних закладів освіти Черкас»,– зауважив Юрій Тренкін.

Таке рішення підтримали члени бюджетної комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #дошкільнізаклади #позашкільні #зарплати
Оголошення
live comments feed...