• Головна
  • На місці супермаркету «Сільпо» в Черкасах незабаром відкриється великий «Сіті-маркет»
10:40, 1 лютого 2017 р.

На місці супермаркету «Сільпо» в Черкасах незабаром відкриється великий «Сіті-маркет»

Приміщення колишнього черкаського універмагу «Дитячий світ», де останнім часом розміщувалися супермаркет «Сільпо» і орендовані під магазини секції, продано. Після ремонту тут відкриється великий «Сіті-маркет» і нові торгові точки.

– Приміщення придбали черкаські підприємці, – повідомив у коментарі «Прочерку» директор агентства нерухомості «Март» Михайло Моторний. – На першому поверсі незабаром працюватиме «Сіті-маркет» – цілодобовий магазин такого формату, як нещодавно відкрився на Митниці, тільки більший. В усьому приміщенні буде зроблено ремонт. Планують реконструювати опалення, інші мережі – загалом привести будинок до ладу.

За словами Михайла Анатолійовича, після реконструкції в приміщенні можуть залишитися старі орендатори, запрошують також нових.

Як відомо, на місці споруди на розі бульвару Шевченка і вулиці Дашковича на початку ХХ століття були торгові ряди Соборного ринку, які згодом реконструювали в магазин, а після ІІ світової війни, після добудови 3 поверху, перетворили на універмаг «Дитячий світ». В останні десятиліття приміщення стало торговельним центром.

Універмаг-1

Універмаг-1

Універмаг-2

Універмаг-2

Фото надав Борис Юхно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #дитячийсвіт #універмаг #сільпо #сіті-маркет
Оголошення
live comments feed...