• Головна
  • Як економити в опалювальний сезон?
Новини компаній
14:16, 22 грудня 2016 р.

Як економити в опалювальний сезон?

Новини компаній

Щомісячні платіжки за квартиру – болюча тема для українців.  З початком опалювального сезону людям доводиться вивертати кишені, аби не замерзнути у власних помешканнях. Тож охочих придбати житло насамперед цікавить технологія опалення квартири та способи економії тепла. Розглянемо можливі варіанти.

Квартири на вторинному ринку переважно мають класичну схему центрального газового опалення. Тобто мешканцям доводиться сплачувати великі суми згідно з платіжкою, незалежно від реальної температури у квартирі. Нині українцям пропонують оформити субсидію, хоч ця процедура має свої підводні камені та отримати її може далеко не кожен.

Власникам квартир з центральним газовим опаленням радимо встановити лічильник на тепло для всього будинку. Це вимагає фінансових витрат і згоди усіх мешканців, проте дозволить сплачувати суми за реально спожите тепло. Допоможуть зігрітися, проте не збережуть ваш гаманець іще кілька простих правил: наявність якісних вхідних дверей у під’їзді та вікон між поверхами; утеплений фасад будинку; двокамерні металопластикові вікна та тепла підлога у помешканні.

Українці випробовують інші «бюджетні» варіанти утеплення. Наприклад, приклеюють на шибки спеціальну плівку, фарбують батареї в темний колір, встановлюють тепловідбивні екрани за радіаторами. На жаль, технічний стан старих будинків часто підводить, виходять з ладу електропроводка, водогін, дах тощо. Тому буває, що не встигнуть окупитися фінансові витрати на утеплення, як мешканцям доводиться міняти труби, дроти тощо.

Значно легше й ефективніше економити тепло у новобудовах із горизонтальною розводкою системи опалення. Завдяки цій системі з'являється можливість регулювання температурного режиму в залежності від погодних умов. Можна змінити навантаження кожного окремого радіатора у квартирі, дібрати комфортний для кожного споживача клімат.

Завдяки таким маніпуляціям, витрати на опалення знижуються у половину. До того ж, є можливість обладнати кожен контур власними кранами, насосами і автоматикою. Полегшується процес ремонту, оскільки не потрібно відключати увесь стояк, а тільки подачу води до конкретного радіатора.

Для монтажу системи використовують поліпропіленові труби, ціна на які значно нижча, ніж на металеві. Такі труби не бояться гідроударів, не схильні до корозії, здатні розширюватися й не рватися навіть при замерзанні в них води. До того ж, під час будівництва труби одразу вмонтовують у стяжку підлоги, що неабияк покращує естетичні якості помешкання.

Як бачимо, варіанти утеплення та економії для квартир вторинного ринку існують. Деякі методи можна почати втілювати самостійно просто зараз. На щастя, в Україну приходять  сучасні технології для ефективного й економного опалення квартир, і вже є приклади їхньої успішної реалізації у новобудовах. Тож обирайте свій варіант теплої  і затишної зимівлі у власній оселі.

Якщо Ви маєте запитання - пишіть на нашу пошту [email protected] чи телефонуйте: (067) 725-48-02, (066) 809-50-70, (063) 698-96-21.

Ми надамо професійну консультацію та порадимо, як обрати найкраще житло.

логотип тихий центр

логотип тихий центр

Читайте також Панельний, цегляний чи монолітний – який будинок обрати?

                         Чому новобудова вигідніше ніж вторинний ринок?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тихий #центр #жилье #новостройки #Черкассы #доступне #житло #центр #економіятепла
Оголошення
live comments feed...