• Головна
  • Чому новобудова вигідніше ніж вторинний ринок?
Новини компаній
17:00, 15 грудня 2016 р.

Чому новобудова вигідніше ніж вторинний ринок?

Новини компаній

Українці почали активніше купувати квартири у 2016 році. Експерти пояснюють: це пов’язано зі стабілізацією курсу долара. Особливо зацікавлені у власному помешканні молоді сім’ї, які зазвичай постають перед вибором – брати квартиру в новобудові чи на вторинному ринку. Кожен з цих варіантів має свої переваги та недоліки, на які варто зважити перед купівлею. 

Квартира, що була у вжитку, дозволяє новим власникам одразу перевозити туди свої  речі і починати обживатися. Це зручно, якщо покупець не має можливості чекати на завершення нового будівництва. Також старі будинки зазвичай розташовані у місцях з розвиненою інфраструктурою, поруч є школи й садочки, магазини і зупинки громадського транспорту. 

Проте квартири, збудовані 20-30 років тому, мають низку недоліків, на які варто звернути увагу. Загальний стан будинку вже втратив свої початкові властивості, погіршився зовнішній вигляд будівлі.  Електропроводка будинку не відповідає сучасному технічному оснащенню осель, кількість розеток замала, напруга часто не витримує. Прогресивним жителям доводиться міняти електропроводку у всій квартирі, а це посутні витрати.

Опалювальний сезон для власника квартири «у літах» влетить у копієчку. Адже вторинний ринок ще досі перенасичений вікнами старого зразка, що мають слабку ергономічність. Тож новим мешканцям доводиться робити заміну вікон, утеплювати стіни, встановлювати лічильники, шукати із сусідами спільного рішення щодо економного використання газу в зимовий період.

Натомість квартири в новобудові від початку утеплені за сучасними нормами, оснащені  склопакетами та системою індивідуального опалення. Придбавши помешкання з «голими» стінами, власник може самостійно обирати оптимальний варіант планування кімнат,електропроводки. Забудовники дбають про потреби молодих українців, доповнюють будинок зручними парковками, безпечними дитячими майданчиками, зеленими насадженнями для родинного відпочинку. 

Було б несправедливо замовчувати недоліки новобудов. Насамперед, це невизначений час завершення будівництва. Власникам нових квартир іноді доводиться чекати можливості заселення десятиріччями, тим часом витрачаючи гроші на орендоване житло. Коли ж будівництво завершене, власники мусять зробити серйозні фінансові витрати, аби привести квартиру в жилий стан. Через густонаселеність великих міст новобудови зводять далеко від центру, іноді з порушеннями архітектурних норм та навіть закону. 

Покупка житла юридичний аспект оформлення, що завжди влітає в копієчку. Ріелторські угоди щодо вторинного ринку пов’язані з великою кількістю документів, ризиками щодо залишених попереднім власником боргів чи невиписаних родичів. Квартира у новобудові гарантовано є юридично «чистою», усі нюанси з оформлення необхідної документації бере на себе забудовник, менеджери компанії фахово й безкоштовно консультують своїх клієнтів. 

Власне житло – це мрія багатьох українців, адже саме воно створює їхній комфорт, дає їм упевненість у майбутньому та можливість розвиватися далі. Кожна людина індивідуальна, тож і вибір слід робити самостійно, зваживши усі можливі перевага та недоліки кожного варіанту. Головне правило, яке варто пам’ятати покупцю за будь-яких обставин: бути розсудливим, враховувати актуальні потреби власної родини та довіряти професіоналам.    

Якщо Ви маєте запитання - пишіть на нашу пошту [email protected] чи телефонуйте: (067) 725-48-02, (066) 809-50-70, (063) 698-96-21.

Ми надамо професійну консультацію та порадимо, як обрати найкраще житло.

логотип тихий центр

Читайте також  Панельний, цегляний чи монолітний – який будинок обрати?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тихий #центр #жилье #новостройки #Черкассы #доступне #житло #центр
Оголошення
live comments feed...