Реконструкція футбольного поля потребує «додаткових робіт»

Після того, як роботи по реконструкції запасного футбольного поля у Черкасах стартували, було виявлено, що реальна ситуація не відповідає інформації з генерального плану. Тому проект реконструкції доводиться коригувати, звідси потреба в “додаткових роботах”. Про це в коментарі “Інфоміст” повідомив заступник директора Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР Богдан Бєлов.

– Коли розпочалися роботи, то виявилася невідповідність пролягання мереж генеральному плану: по факту вони були прокладені (теплова мережа і холодне водопостачання) не там, де вказано генеральним планом. Тому виникла необхідність переносу поля, треба було змістити його територіально метрів на два. Також система теплопостачання хоч і не використовувалася, але була, і на неї потрапляв фундамент опорної стінки, треба було і тут вносити зміни. – пояснює чиновник.

За словами Бєлова, проект реконструкції коригувався в ході роботи.

– Необхідно було вносити зміни в проекти по матеріалах. Не враховані були деякі земляні роботи, не було передбачено встановлення сітки по периметру. Проектом передбачалося відновлення сітки, яка вже була, але вона фактично була в страшенному стані, тому було вирішено замінити її. Тобто виникають додаткові обсяги, тому треба проводити процедуру закупівлі в одного учасника. Проект був відкоригований, – розповів чиновник.

Як раніше писав “Інфоміст”, підприємство “Черкаси-Інтерстрой” через переговорну процедуру отримає 1 445 736 грн на “додаткові роботи” з реконструкції запасного футбольного поля на території КП “Центральний стадіон”. Кошти на реконструкцію виділені в рамках співфінансування міського бюджету та фонду ДФРР.

infomist.ck.ua
черкаси стадіон додатковіроботи богданбєлов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии