Визначено переможців першого етапу художнього конкурсу для дітей «З душею до Бельгії» (ФОТО)

30 листопада 2016 року в приміщенні дитячої художньої школи ім. Д. Нарбута відбулося урочисте закриття та визначення переможців 1-го етапу художнього конкурсу для дітей «З душею до Бельгії», – повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Організатори проекту: Rotary ICCUKRAINE-BELUX та Діаспора України в Бельгії. За підтримки Посольства Королівства Бельгії в Україні та Генерального посла Бельгії в Україні  Люка Якобса. В нашому місті конкурс відбувся за підтримки Ротарі Клуб Черкаси.

В конкурсі мали змогу взяти участь тільки діти певних соціальних категорій,  а саме 2005-2007 року народження, громадяни України:

•          діти з сімей вимушених тимчасових переселенців з зони АТО;

•          діти напівсироти та діти сироти;

•          діти опікунів;

•          діти з багатодітних родин.

Умови конкурсу від організаторів: 1-ий етап відбувається у місті знаходження Ротарі Клубу, який бере участь у проекті та заявив про це письмово до 1 листопада 2016 року. Далі 1-ий етап закінчується визначенням 3-х робіт-переможців, які продовжують змагання у 2-му етапі Всеукраїнського рівня, що проходить в електронному вигляді. Цей етап оцінує комісія у складі 3-х професійних художників. Голова комісії – Надія Сінечак, бельгійська художниця, представник Діаспори України в Бельгії.

8 переможців другого етапу конкурсу отримають подорож до Бельгії в рамках проекту «Зоряне літо. Бельгія 2017». Діти, які увійдуть до списку фіналістів, будуть нагороджені заохочувальними призами, а їх роботи будуть включені до календаря на 2018 рік.

Отже, у проекті взяли участь 18 юних художників. За допомогою різних технік та матеріалів кожний по-своєму виразив свої думки, уявлення та враження про історичні та культурні цінності Бельгії. Наші гості: Голова журі – Куклін Олег Володимирович, президент Ротарі Клуб Черкаси та Бортник Ірина. Переможці 1-го етапу, учні дитячої художньої школи ім. Д. Нарбута: Буркацька Варвара (викладач Маммадова Лариса Олегівна), Генчу Софія (викладач Дубас Любов Сергіївна) та Щербатюк Назар (викладач Алабіна Анна Олександрівна)

Всі учасники конкурсу були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками. А трьох переможців чекає наступний етап конкурсу Всеукраїнського рівня.

Конкурс-1
Конкурс-1
Конкурс-2
Конкурс-2
Конкурс-3
Конкурс-3
http://ogp.ck.ua/
черкаси художнійконкурс бельгія переможці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии