• Головна
  • «Черкаська набережна має бути місцем дозвілля», – вважає відомий архітектор
08:30, 27 жовтня 2016 р.

«Черкаська набережна має бути місцем дозвілля», – вважає відомий архітектор

Протягом останніх десятиліть черкаській набережній несправедливо не приділялася достатня увага. Про це заявив черкаський архітектор Микола Упир, – пише Інфоміст.

– Безумовно, головна принада – Дніпро та берегова смуга, те, чого немає в більшості міст такого розміру, як Черкаси. Це наша козирна карта. Якось повелося, що протягом багатьох десятиліть до неї не дуже уважно ставились. Бачу там багато чого. Все те, що працює на громаду, дозвілля, оздоровлення, спорт, на гостей, на створення туристичних принад, для відпочинку. Щоб вона була не гірша, аніж в Ріо-де-Жанейро. Не той солдат, що не мріє бути генералом. Найперше – ми повинні робити так, щоб це було цивілізовано, естетично з точки зору екологічних моментів. Якби це була державна програма, державне фінансування – це одне. Інша справа – надія на заїжджих інвесторів, які хотіли б вкласти гроші, – переконаний Упир.

Він також додав, що жителям не слід боятися приватних інвестицій.

– Якби ви запитали про це у 1975 році, то я сказав би, що ви ворог соціалізму, комунізму, а зараз, коли ми будуємо демократичну європейської орієнтації державу, всі форми, які мають право бути і не заборонені чинним законодавством, треба використовувати максимально. І при цьому в гармонійному поєднанні з інтересами і забудовника, і громади, – вважає архітектор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськанабережна #місцедозвілля #миколаупир
Оголошення
live comments feed...