• Головна
  • Черкаський виробник солі представляє область на WorldFood Ukraine
15:50, 26 жовтня 2016 р.

Черкаський виробник солі представляє область на WorldFood Ukraine

Найбільша в Україні виставка продовольства відкрилася сьогодні в Києві. Черкаське ПП «Венд» уже вдруге бере участь у WorldFood Ukraine, – повідомили порталу «Діловий регіон» на підприємстві.

На українському ринку сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію є новинкою здорового харчування. Тим часом, сіль з калієм популярна на ринках розвинених європейських країн як корисний для здоров'я продукт.

Він здобув прихильність завдяки сенсаційним результатам оздоровлення населення Фінляндії. Багаторічний проект «Північна Карелія» на прикладі фінів довів, що продовжити життя на 13 років, зменшивши смертність від серцево-судинних захворювань в 7 разів, можливо, якщо скоротити кількість тваринних жирів в харчуванні і замінити звичайну сіль на сіль з калієм і зниженим вмістом натрію.

Минулорічну всеукраїнську виставку WorldFood Ukraine в Києві відвідали 6510 фахівців з 13 країн світу. Цього року WorldFood Ukraine відбудеться з 26 по 28 жовтня за адресою: Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськийвиробник #сіль #виставкапродовольства #венд
Оголошення
live comments feed...