• Головна
  • Студентка-перекладач ЧНУ стала призеркою чемпіонату України з легкої атлетики
17:50, 26 жовтня 2016 р.

Студентка-перекладач ЧНУ стала призеркою чемпіонату України з легкої атлетики

Студентка 3 курсу навчально-наукового інституту іноземних мов Черкаського національного Галина Міллер посіла 3 місце серед молоді на чемпіонаті України з легкої атлетики з кросу, – інформує прес-служба ЧНУ.

Змагання відбулися 21-22 листопада в Білій Церкві у дендропарку «Олександрія». Це був останній національний старт сезону, на якому розігрувалися титули чемпіона країни.

Черкаська студентка – це приклад того, як можна вдало поєднувати духовно-інтелектуальний розвиток із розвитком фізичних можливостей. У Черкаському національному університеті Галина вивчає англійську, іспанську та німецьку мови, а після закінчення навчання планує стати перекладачем. Попри значне навчальне навантаження, дівчина вже 5 років займається спортом. Серед її уподобань – гімнастика, бойові мистецтва, волейбол.

Перекладач-1

Перекладач-1

«Спорт ні в чому мене не обмежує, він робить мене сильною та зосередженою. Він формує мій характер та зміцнює ті риси, які раніше були слабкими. Я вчуся боротися до кінця та робити неможливе, – розповідає Галина. – Взагалі, я мріяла займатися спортом ще з раннього дитинства, але мені не вистачало часу, бо я 6 років навчалася в музичній школі. Проте, це не завадило втілити мою мрію в реальність. У 9 класі я сама пішла в спортивну школу, паралельно закінчуючи музичну екстерном. Був період, коли тренувалася сама».

Галина Міллер розповіла, що її успіх, як і успіх кожного, залежить від підтримки: «Мене підтримують мої рідні. Вони вірять у мої перемоги та розділяють зі мною гіркоту поразок, вони завжди поряд і знаходять важливі слова». Вдячна спортсменка і своєму тренеру Леоніду Нечипоренку, директору ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я, кандидату педагогічних наук, доценту. Багато допоміг їй і спортсмен Володимир Гонцовський, який контролював тренування дівчини, коли в неї не було тренера, та досі її підтримує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чну #студентка-перекладач #легкаатлетика #чемпіонатукраїни
Оголошення
live comments feed...